Nejvhodnější chvíle

Nejvhodnější chvíle

Brain Storm

Je asi jedna hodina po půlnoci, možná už půl druhý, ale v tuhle chvíli je mi to fuk. Jdu liduprázdnými ulicemi a popravdě, nad zmoklou dlažbou starého města mírně levituju. Zaručeně následek několika speciálních ležáků, které chutnaly tak, že bylo nemožné odolat a nedat si po tom předchozím ještě jeden další.

Na to, že je neděle, jsem vzhůru nekřesťansky brzo. Radiobudík na mě drze čumí s číslicemi 4:34 na displeji a mě se v hlavě překřikuje jedna nevytříděná myšlenka přes druhou. V tomhle řevu se znovu usnout FUCKt nedá.

Sociální sítě

   Jednu jistotu ale mám, stojím na břehu řeky a jestli chci na druhou stranu, jako že chci, musím buď najít způsob, jak se tam dostat suchou nohou nebo jednoduše skočit a plavat. Snadno a poměrně rychle se rozhoduju pro prsa, na protější straně na mě čeká změna, na Facebooku dneska visí celej svět!

Vylézám z vody, trošku mě zebe, je únor, ale chci ještě doběhnout ten vlak a naskočit a jet. Možná bych mohl chytit nějaký další, ale kdo ví, jestli vůbec pojede. Nemám chuť čekat.

Kde začít?

Můj původní web je jako z pravěku, je nejvyšší čas ukázat, že mi na něm záleží. Najednou cítím vzrušení z pocitu, že se VĚCI daly do pohybu a hlavou mi znovu prolétá tornádo.

Bloudím hluboko mimo můj obor a nacházím tam odpověď.

 Dnes je ta nejvhodnější chvíle začít psát BLOG.

Jsem mechanik a konstruktér s celoživotní vášní pro motocykly. Vyznavačům jedné stopy poskytuji kompletní servis jejich strojů. Zároveň všem nadšencům pomáhám lépe porozumět principům fungování jednotlivých částí motocyklů a snadno zvládnout údržbu svépomocí. Můj příběh si můžete přečíst zde >> Jsem autorem eBooku DOKONALE FUNGUJÍCÍ KARBURÁTOR NA DOSAH RUKY s podtitulem Kompletní know-how, které jste už dávno chtěli mít + extra nálož o LADĚNÍ jako bonus
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.