PUNK RACER

ADDICTION TO DIFFERENCE

PASSION - BIKES - PARTS - MERCHANDISE

Smaltovaný hrnek PunkRacer s podšálkem

Jen málo věcí je nyní tak snadných.

Dovolte požitku z pití vašeho oblíbeného nápoje získat lehce punkový nádech a dopřejte si možnost vychutnat ho z tohoto výjimečného smaltovaného hrnku s podšálkem.

O průměru a hloubce shodných 50mm je hrnek s objemem 0,9dcl jako stvořený pro příjemné chvíle se silným espressem, intenzivním power turkem nebo přesně tak vydatným výluhem z čajových lístků, jaký máte nejraději.  …nebo třeba mlíko, med a rum.

K hrnku za příjemných 249,- Kč je 90mm podšálek pochopitelně ZDARMA! 😉

Známka punku je v každém z nás 😉

Addiction to Difference

Vítejte ...

... právě jste vstoupili na svrchované území, kterému vládne vášeň a závislost.

 

 Závislost na odlišnosti.

Všechno, o co na tomto místě jde, je

 

alespoň trochu PUNK a alespoň trochu RACER

alespoň trochu PUNK a hodně RACER

hodně PUNK a alespoň trochu RACER

 

nebo nejlépe

 

hodně PUNK a hodně RACER

 

celá myšlenka zní takto ...

PUNK RACER

ADDICTION TO DIFFERENCE

PunkRacer je sebevyjádření, úhel pohledu, filozofie, způsob vidění světa. Je to neochota přizpůsobit se trendu, touha dělat věci jinak, po svém. Je to zhmotnělá představa ryzího motocyklu – lehkého, výkonného, ovladatelného a nekomplikovaného stroje, který probouzí nutkavou potřebu se svézt.

Vlastně je mi jedno, na jaké motorce jedu, ale chci, aby ta úžasná věc pode mnou zněla, zrychlovala, brzdila a zatáčela tak, že nemám chuť z ní slézt 😉

PunkRacer snoubí nadšení pro punk jako vzrušující nevyčerpatelný zdroj pulzující energie, přímočarou demonstraci života, vzdor a neochotu přizpůsobit se trendu, lásku a dráždivou fascinaci pro výhradní a naprostou účelovost závodních motorek, plnou syrovosti a technické krásy, přirozenou potřebu zjednodušovat a téměř patologickou závislost na odlišnosti, kterou si tak láskyplně hýčkám 😉 Mým pokušením je snaha ukázat a podtrhnout krásu samotné konstrukce, technologie i použitého materiálu a zároveň vtisknout upravovanému motocyklu směs chuligánského ´SMC´ (Suck My Cock) charakteru a osobitého charisma (jak jsem se totiž před několika lety dozvěděl, anglosaské národy si „nelíbají prd*le“ jako my, zato si ale ve stejném smyslu tohoto výrazu „kouří pinďou*y“,  což  mě osobně přijde docela vtipné).

JUST SIMPLE MOTORCYCLES

Mým cílem je jízda, emoce a minimalismus. A to, co mám skutečně rád, je vždy alespoň trochu PUNK a alespoň trochu RACER, alespoň trochu PUNK a hodně RACER, hodně PUNK a alespoň trochu RACER nebo nejlépe hodně PUNK a hodně RACER 😉

FULL KnédL FOREVER 😉

Zapomeňte na pohodlí, tady to vře. PunkRacer, to jsou vibrace, ryzí, nezhýčkaný projev dychtivě připravený vstřebat se vám nenávratně kůží a náruživě opanovat každý centimetr vašeho těla. PunkRacer je bzučení tetovacích jehel, PunkRacer je vzrušení, PunkRacer je závislost.

ZÁVISLOST NA ODLIŠNOSTI!

JESTLI JE PRAVDA, ŽE JE V KAŽDÉM Z NÁS KOUSEK BOHA, PAK JE V KAŽDÉM Z NÁS I ZNÁMKA PUNKU!

PunkRacer a FULL KnédL FOREVER 😉

Moto Guzzi Nevada 750 Scrambler

Ten příběh jakoby se vyvíjel podle obvyklého a vcelku omšelého schématu holywoodských romantických trháků. Od prvotního odmítání, přes poblouznění, fascinaci a oddanost, až po naprostou a téměř zničující ...

... Z Á V I S L O S T !

Pojďme dovnitř!

CBR125R ShortTrackWeapon

Pochybujete, že by z něčeho tak obyčejného jako je Honda CBR125R mohlo být zábavné a vzrušující sportovní náčiní? Myslíte si, že je to pouze nudný prostředek k překonání řeky líně plynoucího času na cestě za "opravdovými" zážitky? Nebo jste jí nikdy ani nezaregistrovali, a vůbec nevíte o čem je řeč? My jsme si jí všimli, věnovali trochu péče a přetransformovali ji v něco, čemu jsme začali říkat ShortTrack Weapon. Let's go!

BMW R60 Bobber

... tohle BMW, které změnilo můj pohled, mi dává za pravdu. Jeho sebevědomí účinně drtí fragmenty přehnané skromnosti a už teď o sobě ví, že se stane dokonalým testosterone boosterem, … číst více