PUNK RACER

ADDICTION TO DIFFERENCE

PASSION - BIKES - PARTS - MERCHANDISE

Vítejte ...

... právě jste vstoupili na svrchované území, kterému vládne vášeň a závislost.

 

 Závislost na odlišnosti.

Všechno, o co na tomto místě jde, je

 

alespoň trochu PUNK a alespoň trochu RACER

alespoň trochu PUNK a hodně RACER

hodně PUNK a alespoň trochu RACER

 

nebo nejlépe

 

hodně PUNK a hodně RACER

 

naše filozofie zní takto ...

PUNK RACER

ADDICTION TO DIFFERENCE

    PunkRacer je úhel pohledu, filozofie, způsob vidění světa. Je to neochota přizpůsobit se trendu, touha dělat věci jinak, po svém. Je to zhmotnělá představa ryzího motocyklu – lehkého, výkonného, ovladatelného a nekomplikovaného stroje, který probouzí nutkavou potřebu se svézt. PunkRacer je sebevyjádření, styl úprav a celkových staveb motocyklů, jehož kořeny vyrůstají a čerpají z odkazu „Café Racer“. Využívá moderní prvky, materiály, konstrukce, technologie a vzhled a současně se snaží razantně vymezit proti neustále rostoucímu objemu elektronických asistentů a celkové přemíře elektroniky.

   Základním a nosným prvkem filosofie PunkRacer je myšlenka ´JUST SIMPLE´ - puristická posedlost jednoduchostí, zavrhující vše, co není nezbytně nutné. Doplněna potřebou navázat na výhradní a čistou účelovost závodních strojů, chce podtrhnout krásu samotné konstrukce a použitého materiálu a vtisknout upravovanému motocyklu směs chuligánského ´SMC´ (Suck My Cock) charakteru a osobitého charisma.

  Cílem není být nejrychlejší za každou cenu, cílem jsou emoce zprostředkované technikou v základní formě, cílem je být za každou cenu ten, kdo řídí. Zde není prostor pro volby charakteristik motoru, kontroly trakce, ABS, antiwheelie, ride-by-wire a podobné systémy. Jediná zde možná vazba mezi jezdcem a strojem je vazba přímá, řízení je povýšeno na umění a jedinou modlou je styl.

   Vyznavač PunkRaceru je individualista milující svobodu stejně jako odlišnost. Nestojí o dohled, odmítá intervence, jen on má v rukou ovládání svého stroje, jehož ryzí, nezhýčkaný projev vnímá a cítí každým centimetrem svého těla. PunkRacer není pohodlí křesla. PunkRacer je bzučení tetovacích jehel, PunkRacer je vzrušení, PunkRacer je závislost. ZÁVISLOST NA ODLIŠNOSTI!

JESTLI JE PRAVDA, ŽE JE V KAŽDÉM Z NÁS KOUSEK BOHA, PAK JE V KAŽDÉM Z NÁS I ZNÁMKA PUNKU!

FULL KnédL FOREVER 😉