PUNK RACER

ADDICTION TO DIFFERENCE

PASSION - BIKES - PARTS - MERCHANDISE

Smaltovaný hrnek PunkRacer s podšálkem

Jen málo věcí je nyní tak snadných.

Dovolte požitku z pití vašeho oblíbeného nápoje získat lehce punkový nádech a dopřejte si možnost vychutnat ho z tohoto výjimečného smaltovaného hrnku s podšálkem.

O průměru a hloubce shodných 50mm je hrnek s objemem 0,9dcl jako stvořený pro příjemné chvíle se silným espressem, intenzivním power turkem nebo přesně tak vydatným výluhem z čajových lístků, jaký máte nejraději.  …nebo třeba mlíko, med a rum.

K hrnku za příjemných 249,- Kč je 90mm podšálek pochopitelně ZDARMA! 😉

Známka punku je v každém z nás 😉

Addiction to Difference

Vítejte ...

... právě jste vstoupili na svrchované území, kterému vládne vášeň a závislost.

 

 Závislost na odlišnosti.

Všechno, o co na tomto místě jde, je

 

alespoň trochu PUNK a alespoň trochu RACER

alespoň trochu PUNK a hodně RACER

hodně PUNK a alespoň trochu RACER

 

nebo nejlépe

 

hodně PUNK a hodně RACER

 

naše filozofie zní takto ...

PUNK RACER

ADDICTION TO DIFFERENCE

    PunkRacer je úhel pohledu, filozofie, způsob vidění světa. Je to neochota přizpůsobit se trendu, touha dělat věci jinak, po svém. Je to zhmotnělá představa ryzího motocyklu – lehkého, výkonného, ovladatelného a nekomplikovaného stroje, který probouzí nutkavou potřebu se svézt. PunkRacer je sebevyjádření, styl úprav a celkových staveb motocyklů, jehož kořeny vyrůstají a čerpají z odkazu „Café Racer“. Využívá moderní prvky, materiály, konstrukce, technologie a vzhled a současně se snaží razantně vymezit proti neustále rostoucímu objemu elektronických asistentů a celkové přemíře elektroniky.

   Základním a nosným prvkem filosofie PunkRacer je myšlenka ´JUST SIMPLE´ - puristická posedlost jednoduchostí, zavrhující vše, co není nezbytně nutné. Doplněna potřebou navázat na výhradní a čistou účelovost závodních strojů, chce podtrhnout krásu samotné konstrukce a použitého materiálu a vtisknout upravovanému motocyklu směs chuligánského ´SMC´ (Suck My Cock) charakteru a osobitého charisma.

  Cílem není být nejrychlejší za každou cenu, cílem jsou emoce zprostředkované technikou v základní formě, cílem je být za každou cenu ten, kdo řídí. Zde není prostor pro volby charakteristik motoru, kontroly trakce, ABS, antiwheelie, ride-by-wire a podobné systémy. Jediná zde možná vazba mezi jezdcem a strojem je vazba přímá, řízení je povýšeno na umění a jedinou modlou je styl.

   Vyznavač PunkRaceru je individualista milující svobodu stejně jako odlišnost. Nestojí o dohled, odmítá intervence, jen on má v rukou ovládání svého stroje, jehož ryzí, nezhýčkaný projev vnímá a cítí každým centimetrem svého těla. PunkRacer není pohodlí křesla. PunkRacer je bzučení tetovacích jehel, PunkRacer je vzrušení, PunkRacer je závislost. ZÁVISLOST NA ODLIŠNOSTI!

JESTLI JE PRAVDA, ŽE JE V KAŽDÉM Z NÁS KOUSEK BOHA, PAK JE V KAŽDÉM Z NÁS I ZNÁMKA PUNKU!

FULL KnédL FOREVER 😉

BMW R60 Bobber

... tohle BMW, které změnilo můj pohled, mi dává za pravdu. Jeho sebevědomí účinně drtí fragmenty přehnané skromnosti a už teď o sobě ví, že se stane dokonalým testosterone boosterem, … číst více

CBR125R ShortTrackWeapon

Pochybujete, že by z něčeho tak obyčejného jako je Honda CBR125R mohlo být zábavné a vzrušující sportovní náčiní? Myslíte si, že je to pouze nudný prostředek k překonání řeky líně plynoucího času na cestě za "opravdovými" zážitky? Nebo jste jí nikdy ani nezaregistrovali, a vůbec nevíte o čem je řeč? My jsme si jí všimli, věnovali trochu péče a přetransformovali ji v něco, čemu jsme začali říkat ShortTrack Weapon. Let's go!