DOKONALE FUNGUJÍCÍ KARBURÁTOR NA DOSAH RUKY

KOMPLETNÍ KNOW-HOW, KTERÉ JSTE UŽ DÁVNO CHTĚLI MÍT

+ EXTRA NÁLOŽ O LADĚNÍ JAKO BONUS

Pronikněte do všech tajů přípravy palivové směsi v  motocyklovém karburátoru a získejte teoretický i praktický návod, jak odhalit a odstranit příčinu závady nebo jak dokonale vyladit karburátor v zájmu získat z motoru výkonové maximum.

 • Už vás přestalo bavit cukání motoru ve chvíli, kdy potřebujete jemně dávkovat plyn?
 • Máte po krk pátrání, kdo by se vám na to podíval a problém odstranil?
 • Odmítáte uvěřit tvrzení, že líp už váš karburátor fungovat nemůže, že je starý a vylítaný nebo že se na něm nic neseřizuje?
 • Cuchá vám nervy, že s novým výfukem a sportovním vzduchovým filtrem jede vaše motorka hůř než dřív?

VÍM JISTĚ, ŽE KAŽDÝ PROBLÉM KARBURÁTORU LZE VYŘEŠIT A NAUČÍM VÁS JAK NA TO!

 

   Servisování nedokonale fungujících karburátorů mě provází celou mojí dlouholetou praxí. Přesto jsem se za tu dobu nesetkal s problémem, který by nebylo možné vyřešit. Hledat a nalézt řešení sice nebylo vždy snadné, ale s každým novým \"špekem\" jsem se něco naučil. Dokázal jsem tak posbírat cenné KNOW-HOW, které vám dnes umím a chci předat.

Jakým způsobem?

 • TEORIÍ podrobně popsanou srozumitelným jazykem
  pochopíte veškeré principy a snadno si je uvedete do souvislostí, texty jsou doplněny o množství přehledných technických nákresů, 3D modelů, fotografií, tabulek a grafů
 • PRAKTICKÝMI RADAMI založenými na mé vlastní zkušenosti
  už nebudete muset vkročit do slepých uliček, abyste na jejich konci zjistili, že tudy cesta nevede
 • KOMPLEXNOSTÍ
  detail po detailu, vše, co chcete a potřebujete znát o karburátorech, získáte v jediném uceleném balíčku, aniž byste museli dlouhé hodiny trávit hledáním a ověřováním jednotlivých informací

SOBĚSTAČNOST A NEZÁVISLOST JSOU HODNOTY, KTERÉ SI NEMŮŽETE KOUPIT.

 

MŮŽETE SI ALE KOUPIT INFORMACE, KTERÉ VÁS K NIM POSUNOU O KOUSEK BLÍŽ!

   Představte si ten osvobozující pocit, který se vás zmocní ve chvíli, kdy získáte odpovědi na vaše PROČ. Úlevu v momentě, kdy se přesvědčíte, že vaše tušení nebylo tušení, ale správná intuice. Radost v okamžiku zjištění, že váš karburátor je opět tím, čím jste chtěli, aby byl. A hrdost, která se vás zmocní ve stejné vteřině, ve které se vaše přání změní v jistotu, ŽE JSTE TO DOKÁZALI, a že jste to vy, kdo opravdu je soběstačnosti a nezávislosti zase o kousek blíž.

Co získáte?

   Abych mohl napsat tento eBook, musel jsem přečíst a nastudovat mnoho textu a rukama mi musela projít dlouhá řada karburátorů a jejich součástek. Čas, který jsem tomu věnoval je čas, který UŠETŘÍM VÁM. Všechno, co nyní o karburátorech vím a s karburátory umím, budete po přečtení této elektronické knihy vědět a umět i vy.

Všechno za cenu 390,- Kč (16,- €)!

   Dnes tato částka představuje průměrnou cenu, kterou by každý z nás zaplatil za jedinou hodinu práce mechanika v servisu. Navíc se odvažuji tvrdit, že mechaniků schopných udělat na karburátorech odborný servis přibývat nebude a najít ty schopné, bude stále obtížnější.

+

Jako skutečný bonus k tomuto eBooku získáte víc než 5 & 20 STRAN INFORMAČNÍHO NÁŘEZU

LADĚNÍ KARBURÁTORU

ANEB  JAK PŘILÁKAT KONĚ DO STÁDA

A to zcela ZDARMA !

   Tento bonus je doslova a do písmene NADSTAVBOVÉ STUDIUM, ve kterém naleznete další velkou náruč zásadních informací a proniknete až k samotnému jádru věci.

   Dozvíte se např., jak vyladěním karburátoru přidat motoru výkon, jak a proč správně otryskovat karburátor v závislosti na počasí, do čeho všeho promlouvá vlhkost vzduchu nebo co s výkonovou křivkou motoru udělá různá velikost karburátoru.

   I zde na vás samozřejmě čeká řada praktických rad a doporučení.

S touto elektronickou knihou máte jedinečnou příležitost získat CELÉ moje „karburátorové“ KNOW-HOW.

     Náhled vypadá takto:

Co můžete ztratit?

   Chápu, jestli máte pochybnosti, zda eBook DOKONALE FUNGUJÍCÍ KARBURÁTOR NA DOSAH RUKY naplní vaše představy a zda informace, které jsou jeho obsahem, budou pro vás skutečně přínosem.

   Proto jsem pro vás připravil 100% záruku spokojenosti, která spočívá v garanci vrácení peněz v plné výši, pokud mě o to do 14 dní od doručení eBooku požádáte 🙂

Neváhejte a objednejte si eBook

 

DOKONALE FUNGUJÍCÍ KARBURÁTOR NA DOSAH RUKY

 

za celkových 390,-Kč (16,- €) včetně bonusu

REFERENCE

Už se nějaký čas známe, takže jsem neměl pochybnosti prakticky žádné. Název ve mě vzbuzoval zvědavost, hlavně ta ,,extra nálož“. Důležité je, uvědomit si princip a návaznost jednotlivých funkcí karburátoru což z knihy jasně vyplývá. To, co pro mě dělá knihu zajímavou, jsou postřehy z praxe, které dělají ten karburátor dokonalým a na dosah ruky. Vzhledem k přehlednosti jak teoretických, tak praktických informací bych knihu doporučil každému, kdo nebere motorku jako černou krabičku, ale jako fungující „organismus“. Jak už jsem psal, moc mě baví ta praktická součást a vůbec mi nevadí zastavit se nad vzorečkem, nebo fyzikálním zákonem a chvíli si podráždit mozek. A taky se mi líbí ta systematičnost, určitě se do knížky ještě párkrát podívám při plánování a nebo zkoušení nějaký úpravy nebo při trablích.
Matouš BrdekMotocyklový závodník, team 3MRacing, https://www.facebook.com/3MRacingg/
Ty jo, to vypadá super! Polopatické, s pěknými a hlavně přínosnými ilustracemi. Zkušenějšího mechánu neurazí přečíst si základy, začátečníkovi to zase výrazně pomůže. A pak jsou tam části pro pokročilejší. Kolikrát je fajn, když se nahlas pojmenuje nějaký fenomén, je to černé na bílém, a člověk nemusí pracně dedukovat a lovit v paměti, že když mu to teda na čtvrt plynu škube, tak by to mohlo být asi tak... (případ mého XT :-)) Upřímně, čekal jsem špatnou až katastrofickou úroveň češtiny, se šikovnými mechaniky mám zkušenost, že jak jim bylo dáno v téhle oblasti, tak po stránce jazykové končí u podpisu. Ale tohle je psaní zkušeného autora, bez přeskakování z místa na místo a z tématu na téma. Jedete přesnou a logickou lajnu. Honzo, vaším eBookem jsem velmi mile překvapený. Odpověď na otázku, komu bych ho doporučil je jednoduchá - komukoli, kdo kdy přišel do styku s karburátorovou motorkou a dokáže od sebe rozeznat plochý klíč a šroubovák 🙂
Jan "Honzis" RamešRedaktor serveru Motorkáři.cz
Pro nedostatek času jsem ji zatím prošel jen zběžně, nicméně mohu konstatovat, že s takto odborně, přitom názorně a kvalitně zpracovanou publikací pro motorkáře jsem se dosud nesetkal. Pokud jde o teorii, jsem absolventem VUT-FS Brno, obor konstrukční, specializace spalovací motory a motorová vozidla. Ovšem, promoval jsem v r. 1972. Tehdy nám ještě přednášeli např. pánové Julius Mackrle a Rudolf Vykoukal. Leccos se od té doby změnilo, leccos mi už z hlavy vyvanulo, ale myslím, že srozumitelné přiblížení vztahu mezi teorií a praxí, jaké ve svých publikacích podáváte, by i u těchto pánů došlo uznání.
Pavel F.