POZOR!    Jedinečná příležitost!

Pouze tento měsíc máte výjimečnou příležitost získat tento karburátorový lexikon nejenom jako e-book, ale exkluzivně také jako skutečnou, hmatatelnou, listovatelnou a lehce interaktivní knihu.

 

Vše na webu DONIO.CZ

 

 

DOKONALE FUNGUJÍCÍ KARBURÁTOR NA DOSAH RUKY

KOMPLETNÍ KNOW-HOW, KTERÉ JSTE UŽ DÁVNO CHTĚLI MÍT

+ EXTRA NÁLOŽ O LADĚNÍ JAKO BONUS

 

Pronikněte do všech tajů přípravy palivové směsi v  motocyklovém karburátoru a získejte teoretický i praktický návod, jak odhalit a odstranit příčinu závady nebo jak dokonale vyladit karburátor v zájmu získat z motoru výkonové maximum.

 • Už vás přestalo bavit cukání motoru ve chvíli, kdy potřebujete jemně dávkovat plyn?
 • Máte po krk pátrání, kdo by se vám na to podíval a problém odstranil?
 • Odmítáte uvěřit tvrzení, že líp už váš karburátor fungovat nemůže, že je starý a vylítaný nebo že se na něm nic neseřizuje?
 • Cuchá vám nervy, že s novým výfukem a sportovním vzduchovým filtrem jede vaše motorka hůř než dřív?

VÍM JISTĚ, ŽE KAŽDÝ PROBLÉM KARBURÁTORU LZE VYŘEŠIT A NAUČÍM VÁS JAK NA TO!

 

   Servisování nedokonale fungujících karburátorů mě provází celou mojí dlouholetou praxí. Přesto jsem se za tu dobu nesetkal s problémem, který by nebylo možné vyřešit. Hledat a nalézt řešení sice nebylo vždy snadné, ale s každým novým \"špekem\" jsem se něco naučil. Dokázal jsem tak posbírat cenné KNOW-HOW, které vám dnes umím a chci předat.

Jakým způsobem?

 • TEORIÍ podrobně popsanou srozumitelným jazykem
  pochopíte veškeré principy a snadno si je uvedete do souvislostí, texty jsou doplněny o množství přehledných technických nákresů, 3D modelů, fotografií, tabulek a grafů
 • PRAKTICKÝMI RADAMI založenými na mé vlastní zkušenosti
  už nebudete muset vkročit do slepých uliček, abyste na jejich konci zjistili, že tudy cesta nevede
 • KOMPLEXNOSTÍ
  detail po detailu, vše, co chcete a potřebujete znát o karburátorech, získáte v jediném uceleném balíčku, aniž byste museli dlouhé hodiny trávit hledáním a ověřováním jednotlivých informací

SOBĚSTAČNOST A NEZÁVISLOST JSOU HODNOTY, KTERÉ SI NEMŮŽETE KOUPIT.

 

MŮŽETE SI ALE KOUPIT INFORMACE, KTERÉ VÁS K NIM POSUNOU O KOUSEK BLÍŽ!

   Představte si ten osvobozující pocit, který se vás zmocní ve chvíli, kdy získáte odpovědi na vaše PROČ. Úlevu v momentě, kdy se přesvědčíte, že vaše tušení nebylo tušení, ale správná intuice. Radost v okamžiku zjištění, že váš karburátor je opět tím, čím jste chtěli, aby byl. A hrdost, která se vás zmocní ve stejné vteřině, ve které se vaše přání změní v jistotu, ŽE JSTE TO DOKÁZALI, a že jste to vy, kdo opravdu je soběstačnosti a nezávislosti zase o kousek blíž.

Co získáte?

   Abych mohl napsat tuto knihu, musel jsem přečíst a nastudovat mnoho textu a rukama mi musela projít dlouhá řada karburátorů a jejich součástek. Čas, který jsem tomu věnoval je čas, který teď mohu UŠETŘIT VÁM. Všechno, co nyní o karburátorech vím a s karburátory umím, budete po přečtení této knihy vědět a umět i vy.

   Částka, kterou za knihu zaplatíte, dnes představuje zhruba cenu, kterou by každý z nás zaplatil za pouhou hodinu práce mechanika v servisu. Navíc se odvažuji tvrdit, že mechaniků schopných udělat na karburátorech odborný servis přibývat nebude a najít ty schopné, bude stále obtížnější.

+

Jako skutečný bonus získáte v této knize víc než 5 & 20 STRAN INFORMAČNÍHO NÁŘEZU

LADĚNÍ KARBURÁTORU

ANEB  JAK PŘILÁKAT KONĚ DO STÁDA

   Tento bonus je doslova a do písmene NADSTAVBOVÉ STUDIUM, ve kterém naleznete další velkou náruč zásadních informací a proniknete až k samotnému jádru věci.

   Dozvíte se např., jak vyladěním karburátoru přidat motoru výkon, jak a proč správně otryskovat karburátor v závislosti na počasí, do čeho všeho promlouvá vlhkost vzduchu nebo co s výkonovou křivkou motoru udělá různá velikost karburátoru.

   I zde na vás samozřejmě čeká řada praktických rad a doporučení.

S touto knihou máte jedinečnou příležitost získat CELÉ moje „karburátorové“ KNOW-HOW.

     Náhled knihy vypadá takto:

Neváhejte a objednejte si knihu

 

DOKONALE FUNGUJÍCÍ KARBURÁTOR NA DOSAH RUKY

 

REFERENCE

Už se nějaký čas známe, takže jsem neměl pochybnosti prakticky žádné. Název ve mě vzbuzoval zvědavost, hlavně ta ,,extra nálož“. Důležité je, uvědomit si princip a návaznost jednotlivých funkcí karburátoru což z knihy jasně vyplývá. To, co pro mě dělá knihu zajímavou, jsou postřehy z praxe, které dělají ten karburátor dokonalým a na dosah ruky. Vzhledem k přehlednosti jak teoretických, tak praktických informací bych knihu doporučil každému, kdo nebere motorku jako černou krabičku, ale jako fungující „organismus“. Jak už jsem psal, moc mě baví ta praktická součást a vůbec mi nevadí zastavit se nad vzorečkem, nebo fyzikálním zákonem a chvíli si podráždit mozek. A taky se mi líbí ta systematičnost, určitě se do knížky ještě párkrát podívám při plánování a nebo zkoušení nějaký úpravy nebo při trablích.
Matouš BrdekMotocyklový závodník, team 3MRacing, https://www.facebook.com/3MRacingg/
Ty jo, to vypadá super! Polopatické, s pěknými a hlavně přínosnými ilustracemi. Zkušenějšího mechánu neurazí přečíst si základy, začátečníkovi to zase výrazně pomůže. A pak jsou tam části pro pokročilejší. Kolikrát je fajn, když se nahlas pojmenuje nějaký fenomén, je to černé na bílém, a člověk nemusí pracně dedukovat a lovit v paměti, že když mu to teda na čtvrt plynu škube, tak by to mohlo být asi tak... (případ mého XT :-)) Upřímně, čekal jsem špatnou až katastrofickou úroveň češtiny, se šikovnými mechaniky mám zkušenost, že jak jim bylo dáno v téhle oblasti, tak po stránce jazykové končí u podpisu. Ale tohle je psaní zkušeného autora, bez přeskakování z místa na místo a z tématu na téma. Jedete přesnou a logickou lajnu. Honzo, vaším eBookem jsem velmi mile překvapený. Odpověď na otázku, komu bych ho doporučil je jednoduchá - komukoli, kdo kdy přišel do styku s karburátorovou motorkou a dokáže od sebe rozeznat plochý klíč a šroubovák 🙂
Jan "Honzis" RamešRedaktor serveru Motorkáři.cz
Pro nedostatek času jsem ji zatím prošel jen zběžně, nicméně mohu konstatovat, že s takto odborně, přitom názorně a kvalitně zpracovanou publikací pro motorkáře jsem se dosud nesetkal. Pokud jde o teorii, jsem absolventem VUT-FS Brno, obor konstrukční, specializace spalovací motory a motorová vozidla. Ovšem, promoval jsem v r. 1972. Tehdy nám ještě přednášeli např. pánové Julius Mackrle a Rudolf Vykoukal. Leccos se od té doby změnilo, leccos mi už z hlavy vyvanulo, ale myslím, že srozumitelné přiblížení vztahu mezi teorií a praxí, jaké ve svých publikacích podáváte, by i u těchto pánů došlo uznání.
Pavel F.